עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

איכות חיים כלכלית

בריאות טובה חשובה לחיים יפים ומאושרים, אך איכות חיים כלכלית חשובה לא פחות.

קשיי פרנסה, חוסר סיפוק בעבודה, וחשש מפיטורים, הם מקור מתמיד למתח ותסכול.

אנו חולמים על היום שבו נהנה מחופש כלכלי, שבו תהיה לנו הכנסה שמספיקה לצורכי משפחתנו, שנוכל לקבוע מה אנו עושים ומתי, ושיהיה לנו מספיק זמן בשביל עצמנו ובשביל משפחתנו.

ברור לנו כי לשם כך עלינו תחילה לבנות משהו שיאפשר לנו לעשות זאת. עלינו ליצור עסק כלכלי איתן, שיניב לנו הכנסה באופן קבוע – שאינה קשורה לעבודה שהשקענו באותו חודש (הכנסה פסיבית). עלינו להפוך לאנשי עסקים.

אך מניין ניקח את ההון הדרוש? ואיך נדע מה עלינו לעשות? – הרי אין לנו מושג בעסקים. ובכלל, איך נוכל להרשות לעצמנו להתפנות מהעבודה שמפרנסת אותנו ומיתר עיסוקינו, על מנת שנוכל להשקיע את הזמן הדרוש לבניית העסק שלנו?

אכן שאלות קשות. האם נגזר עלינו להיכנע למרוץ החיים?

לא בהכרח.

הרשו לנו להציג לפניכם דרך אחרת. דרך חדשנית, מלהיבה, ולדעתנו – אפילו גאונית.

מה דעתכם על דרך עסקית שבה חונכים אתכם מהיום הראשון – אבל אתם בכל זאת לא עובדים של אף אחד? על דרך שבה ילוו אתכם כאלו שכבר מכירים את העסק והדרך להצלחה – עד ליום שתרגישו שאתם כבר עצמאים לעשות את העסק בעצמכם, ואפילו לחנוך אנשים אחרים?

הדרך הזו, שבה אנשים מנוסים חונכים אנשים חדשים, שאח"כ חונכים עוד אנשים, מתאפשרת הודות לאופן היחודי שבה מתוגמלים בשיטת השיווק הרשתי. בשיטה הזו מעודדים אותך לא לעבוד לבד, אלא לפעול כצוות משותף. הסיבה היא פשוטה: בצוות הכוח שלך גדול בהרבה מהכוח שלך כיחיד.

וזו הסיבה ששיטת השיווק הרשתי מצליחה להניב תוצאות כל כך יפות עבור מי שמבין את עקרונותיה ומיישם אותם. הצוות שלך משמש לך כמנוף, שיעזור לך לבצע דברים שאתה כיחיד מעולם לא תוכל לבצע לבד (מינוף).

ללא סיכון כספי – כבר הזכרנו? בזמן שמתאים לכם – כבר ציינו? ומה לגבי הכנסה פסיבית? – הרי זו היתה המטרה שלנו מלכתחילה (זוכרים?). יש אפילו בונוס נוסף – בריאות משופרת.

לשיטת השיווק הרשתי של Neways עוד יתרונות רבים, ותקצר היריעה מלהביא את כולם (למעשה, אנחנו בעצמנו מגלים כל הזמן יתרונות נוספים). אם כמונו הגעת למסקנה שלפניך הזדמנות יחודית, אנו מציעים לך שלא להתלבט יתר על המידה. אנו מאמינים שבכל אחד טמון יזם קטן, המחפש, עם מעט עזרה, דרך לפרוץ החוצה, ואנו מסוגלים לעזור לך למצוא אותו.
צור איתנו קשר עכשיו, ותן לך ולנו את ההזדמנות להכיר זה את זה.

 

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן