עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 


אורח חיים בריא ולא דיאטה

עודף משקל הפך למגפה של המאה המודרנית. למרות הדיאטות הרבות הקיימות בשוק, מספר האנשים השמנים עולה בהתמדה. האם יתכן ששיטות הדיאטה המקובלות אינן הפתרון להשמנה, אלא דווקא מחמירות את הבעיה?

פירוש המילה דיאטה בלטינית היא תזונה, אבל רבים מפרשים אותה כמלחמה בעודף המשקל. למי שהשתתף באין ספור מלחמות כאלה, המילה דיאטה מזכירה גם סיוט.

רבים האנשים ששותים משקאות דיאט, אוכלים רק לחם קל, גבינות עם חצי אחוז שומן, סלטים ויוגורט דל שומן ובכל זאת לא מצליחים לרדת במשקלם. חשבתם פעם למה? 

למעשה, לאיש אין כל סיכוי להתמיד בדיאטה חמורה ולא מתאימה. הרי אי אפשר להתמיד בתפריט קבוע וחמור לאורך זמן. תמיד חורגים מהמסגרת, וזה בסדר. היזכרו בדיאטה האחרונה שעשיתם. איפה נשברתם ולמה? ומדוע לא הצלחתם לחזור למסגרת? והעיקר, האם בכלל היה סיכוי לעמוד בה לאורך זמן? גוף בדיאטה מחסיר המון ויטמינים ומנרלים ועוד מרכיבים חשובים אחרים לתפקוד בריא של הגוף. חוסר גורם לגוף לתפקד לא טוב ולאגור מה שהוא יכול דבר שגורם לעלייה במשקל לאורך זמן.

ירידה במשקל היא תהליך ממושך. אי אפשר ולא בריא לרדת 10 ק"ג ב- 10 ימים. כדי להיפטר מ- 10 ק"ג יש לרדת בהדרגה ק"ג אחר ק"ג, אין קיצורי דרך. צריך ללמוד להיתקע במשקל (אחד הקטעים המתסכלים ביותר בתהליך), אפילו להעלות מעט, ובכל זאת להמשיך, כי הרי כך זה בחיים.

הרזיה היא רק חלק קטן מהעבודה. השמירה על המשקל הרצוי היא מטרה חשובה באותה מידה. כאשר עושים דיאטה מאוזנת ומותאמת אישית, מצליחים לרזות גם אם חורגים מהתפריט,וכדי לשמור על המשקל הרצוי, עלינו להכיר את דפוסי האכילה שלנו, להתאים את התפריט אלינו ולא אותנו לתפריט, ובעיקר, לדעת מה בריא לאכול ואיך להשלים את החסר כדי שלגוף יהיה קל לרדת.

תזונה נכונה, אורח חיים נכון הכולל פעילות גופנית ושימוש במוצרים האיכותיים של ניו וייס יעזרו לכם לעשות את העבודה לאורך זמן, להוריד במשקל ולשמור על משקל תקין וגוף בריא.

תוכנית אופטימלית לפי חודשים לירידה במשקל - כדאי מאוד ליצור קשר ולקבל טיפים לגבי שינויים תזונתיים על מנת שהירידה במשקל תיהיה קלה יותר. כמובן שאפשר להוסיף מוצרים על מנת לקבל תוצאות טובות יותר. ואפשרי אף להוריד מוצרים אך התוצאות יהיו פחותות.
חודש 1 חודש 2 והלאה כל זמן שרוצים לרדת במשקל המשך תוכנית לבריאות טובה

מיץ נוני - לניקוי הגוף

פילינגוד - תוסף סיבים צמחי או

פרותין - תוסף מזין ואפקטיבי לירידה במשקל

מקסימול סולושיין - המולטי מינרל וויטמינים הטוב בעולם.
צ'יטוסורב - תוסף סיבים להפחתת משקל צ'יטוסורב - תוסף סיבים להפחתת משקל
486 ש"ח 382 ש"ח או 459 ש"ח 221 ש"ח

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
מחשבונים לחישוב משקל רצוי
המשקל שלכם תקין?
אימוני כושר אישיים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן