עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

Prothin -
פרותין - תוסף מזין ואפקטיבי להפחתת משקל

שמירה על משקל רצוי ועל כושר גופני נאות עשויה ליהיות אחת המטרות הקשות ביותר הניצבות לפנינו. הפחתת משקל בטוחה מחייבת גישה מאוזנת למשטר הגיוני של אכילה, תזונה ופעילות גופנית. עם פרותין של neways קל יותר מתמיד לשמור על האיזון הזה. כאשר משתמשים בפרותין כתחליף לארוחות מסודרות, פרותין יכול להיות אמצעי טעים ביותר לצמצום צריכת הקלוריות. בשילוב עם פעילות גופנית ואכילה נכונה, פרותין יכול לסייע לך להגיע למשקלך הרצוי בדרך האפקטיבית ביותר.

למה דוקא פרותין?
מוצרי חברת neways ידועים באפקטיביות שלהם. נוסחת פרותין משלבת את ממצאי המחקרים העכשווים ביותר עם הרכיבים האיכותיים ביותר כדי לסייע לך להגיע למשקל היעד שהצבת לעצמך. התכונה המיוחדת של פרותין היא שילוב בלעדי של חלבוני סויה המופקים מצמחים שלא עברו שינו גנטי, סיבים תזונתיים ושפע של ויטמינים ומנרלים החיוניים לבריאות טובה ונינוחות גופנית.

פרותין

כאשר מכינים פרותין על פי ההנחיות מכיל המוצר 17 גרם של חלבון בונה שריר. פרותין מכיל אך ורק חלבון סויה מבודד שלא עבר שינוי גנטי. זהו המקור המשובח ביותר לחלבון מן הצומח. פולי הסויה ידועים בשל תרומתם לבריאות הלב והם יכולים לתרום לרמות בריאות של כולסטרול בדם. חלבון הסויה עשיר באופן מיוחד בגלוטמין ובארגינין - שתי חומצות אמינו בעלות חשיבות רבה מאוד לבריאות הגוף.
פרותין מכיל סיבים בכמות העולה על פי ארבעה ממוצרים מובילים אחרים בשוק! הוכח זה מכבר כי צריכה מוגברת של סיבים תזונתיים מגבירה את הפחתת המשקל בשלוש דרכים: היא תורמת לתחושת שובע גדולה יותר, להפחתת הרעב, וכתוצאה מכך לצריכה קטנה יותר של קלוריות. תערובת הסיבים הטבעית היחודית של neways מכילה סיבים צמחיים מסיסים ולא-מסיסים. מחקרים רבים הוכיחו את יעילותם הרבה של סיבים מסיסים ולא-מסיסים לבריאות.
צריכת סיבים גבוהה מאפשרת לגוף להפוך פחמימות לאנרגיה ובכך להגביר את תחושת המלאות ואת רמות האנרגיה. תכולת הסיבים הגדולה של פרותין מסייעת למניעת עצירות - תופעת לוואי נפוצה של דיאטות עתירות חלבון.

פרותין מכיל הרבה פחות סוכר ממוצרים מובילים אחרים. תכולת הסוכרים הפשוטים אינה עולה על 40 אחוזים מסך כל הפחמימות במוצר. פרותין יסייע לשמירה על רמת הסוכר על ידי הפחתת הסיכוי לקפיצות חדות ולא בריאות של אינסולין הגורמות לאגירת שומן ואף לסכרת.

קיימים שני טעמים מעולים: שוקולד ווניל.
כל מנה של 250 מ"ל פרותין בטעם וניל מכילה 265 קלוריות בלבד.
כל מנה של 250 מ"ל פרותין בטעם שוקולד מכילה 248 קלוריות בלבד.
תורם להרגשת מלאות, שובע ואנרגיה במשך שעות ארוכות.
ללא חומרי צבע או טעם מלאכותיים.
דל שומן.
ללא רכיבים מן החי.

פרותין בשילוב עם צ'יטוסורב(תוסף סיבים להפחתת משקל) יתן תוצאות מצויינות.

הוראות שימוש: יש לערבב שתי כפות אבקה(36 גרם) ב-250 מ"ל של חלב דל שומן כתחליף לארוחה אחת או שתיים ביום. אפשר להשתמש לחילופין בחלב נטול שומן, מים או כל תחליף אחר המתאים לדיאטה שלך.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן