עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

תוספי התזונה המובילים בעולם!

החקלאות המודרנית גורמת להעדרם של החומרים המזינים ממזונותינו. השימוש בחומרי הדברה ובמדשנים מלאכותיים משפר, אולי, את מראה הגידולים ואת גודלם, אך יבול שופע אינו מעיד בהכרח על מידת היותו מזין. אכילת מזון חסר במרכיבים חיוניים פירושה, לעיתים קרובות, מחסור במינרלים חשובים ובסיסיים, מרכיבים הנחוצים לבריאות טובה.

ד"ר לינוס פאולינג, זוכה שני פרסי נובל טוען: "כל מחלה ובעיה בריאותי מקורה בחוסר במינרלים". מדע הרפואה תומך אף הוא בטענתו של פולינג, באמצעות תגליות רבות המוכיחות קשר בין מחסור במינרלים למחלות כגון בריחת סידן, מחלות לב וכבד, אנמיה ועוד. חוסר במינרלים חיוניים ויסודות קורט יגרום לבריאות לקויה.

רופאים רבים היום ממליצים על שימוש בתוספי תזונה, וממליצים לא להתפשר על איכות בנושא של בריאות. ישנן כתבות רבות, דוגמאות רבות ומחקרים רבים שתזונה נכונה וחיים בריאים בתוספת תוספי תזונה מאיכות גבוהה הביאה לשיפור באיכות ובבריאות של אנשים רבים.

לניו וייס קיימים תוספי תזונה ומוצרי בריאות הטובים והמובילים בעולם הכוללים את המולטי ויטמין ומינרלים הטוב ביותר (מקסימול) ואת האנטי אוקסידנטים החזקים ביותר(רוונול ). 


תוסף תזונה של ויטמינים ומינרלים בצורת נוזל לספיגה מקסימלית.
"מינרלים וויטמינים הכרחיים לכל אחד כיום"  
תמיסה המכילה 67 מינרלי קורט חיוניים, 17 ויטאמינים חיוניים, 21 חומצות אמינו ושלושה אנזימים רבי עוצמה. הנוסחה הייחודית היא בעלת כושר ספיגה כמעט מוחלט (98% ספיגה!). הנוסחה הייחודית מביאה לניטרול וניקוז מרכיבים מזיקים התורמים להזדקנות מהירה של התאים.

    o   מקסימול סולושיין פרטים נוספים...

האנטי אוקסידנט החזק ביותר בעולם.
"רדיקלים חופשיים" ידועים כגורמים ומזרזים לחלק גדול מהמחלות הקיימות. רוונול הוא מוצר המנטרל רדיקלים חופשיים בעזרת נוגדי חימצון צמחיים. מכיל תמצית זרעי ענבים, קורקומינואידים, ויטמינים C ו E וכן חומר המופק מעץ אורן לבן.

    
o
   האנטי אוקסידנט החזק ביותר פרטים נוספים...

 

מיץ נוני המסייע בחיזוק מערכת החיסון.
לכל אורך ההיסטוריה האנושית, הטבע הזין את היצורים החיים והגן עליהם, בכך שסיפק משאבים מדהימים לתועלת האדם ולבריאותו. ה-Morinda citrifolia או Hawaiian Noni הוא אחד מהם.
Neways Authentic Hawaiian Noni הוא תערובת טבעית של פרי הנוני מהוואי. נוסחה המועשרת בפוליסכרידים המתוקננים ל 96% מיץ נוני טהור. המיץ כולל תמציות פטל אדום ואוכמניות לשיפור בריאות התאים בגוף ולחיזוק מערכת החיסון. המיץ מקל דלקות קלות, מאזן את לחץ הדם ותומך במערכת החיסון.

    o    מיץ נוני פרטים נוספים...

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן