עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

Super Noni Tea - תה הנוני מסייע למחזור הדם בשמירה על רמות סוכר תקינות בדם ולהקלת דלקות קלות


פרי הנוני הצומח מתוך עלווה צפופה וירוקה היה במשך זמן שיקוי הבריאות המועדף על המרפאים המסורתיים באיי האוקיאנוס השקט. תושבי האיים הטרופיים מתייחסים אל הצמח פשוט כאל "העץ המחסל את הכאב" וכאל "עץ כאבי הראש".

לכל אורך ההיסטוריה האנושית, הטבע הזין את היצורים החיים והגן עליהם, בכך שסיפק משאבים מדהימים לתועלת האדם ולבריאותו. ה-Morinda citrifolia או Hawaiian Noni הוא אחד מהם.

תה נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי

צמח הנוני (Morinda citrifolia) הוא שיח גבוה למדי שפרחיו לבנים ועדינים. ידוע בסגולותיו המסייעות בחיזוק הבריאות ברחבי אסיה הטרופית, אוסטרליה ואיי האוקייאנוס השקט. לאחרונה הוא עורר התעניינות בעולם המערבי, וכיום הוא נמכר כתוסף מזון. ברפואה המסורתית ובתיעוד המודרני מוזכרת יכולתו של הנוני לחזק את בריאות הגוף במספר דרכים מדהימות. מחקרים רבים מוכיחים את ההשפעות החיוביות שיש לשימוש בו.

ניו וייס מציעה את תה סופר נוני ואת מיץ הנוני לשיפור המצב הבריאותי של מי שמכירים בכוח הריפוי שיש לטבע ולצומח בו. גם היום משתמשים בתה סופר נוני כפי שהשתמשו בו במשך אלפי שנים להקל על התופאות הקשות שנלוות לחוליים רבים. תה הנוני משכך כאבים, מגביר את האנרגיה בגוף, מסייע בדיאטות, מסייע לריפוי דלקות, מרגיע תחושה של דיפרסיה, משפר את בריאות העור, מקל על מערכת העיכול ועל מערכת הנשימה, מחזק את מערכת כלי הדם, מקל על תופאות אלרגיות, שומר על רמת סוכר תקינה בדם ותורם לצלילות המחשבה.

תה סופר נוני מופק מהצמח ההוואי הטהור ביותר שאיכותו גבוהה ביותר. למעשה רוב המחקרים והבדיקות שהוצגו בארה"ב נעשו באוניברסיטה של הוואי על צמח הנוני שגדל שם. בניו וייס משתמשים בנוני מיובש בשמש(ולא במיץ נוני מפוסטר), לא רק בשל הטעם הטוב יותר של התה, אלה גם מפני שלתה יתרונות בריאותיים רבים יותר. בתהליך הכנת המיץ כשמוסיפים מים הנוני הופך מיד לעיסה ומשחרר את חומרי הפרי המזינים, ואילו את התה שותים מייד לאחר הוספת המים וכך נשמרות איכויותיו. התה המיובש בשמש משמר יותר את האנזימים האחראים לתכונות המבריאות המיוחדות שלו, מאשר תה שעליו לא יובשו בשמש. תה נוני שמשומר בהקפאה עמוקה, למשל, מאבד כמה מהאנזימים רבי הערך שלו בגלל הטמפרטורות הקיצוניות שנדרשות לתהליך.

התה של ניו וייס מועשר במתיקות של תמצית שורש הסטביה ובעשב הלימון.

הוראות שימוש: יש למזוג 180ML מים לספל ולהשרות את שקיק התה למשך 5 דקות.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן