עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

Omega 3  

אומגה 3 הן חומצות שומן אותן לא ניתן לייצר באופן מלאכותי. הן אחראיות על ייצורם של תהליכים מאזנים בגופנו. כך למשל, מעורבות חומצות השומן בלחץ הדם, מנגנון קרישת הדם, ייצור הורמונים, דלקות, וטמפרטורת הגוף. חומצות השומן אף מהוות מרכיב משמעותי במוח. מחקרים גילו כי לאומגה 3 גם מרכיב המפחית דיכאון. תושבי סקנדינביה הידועים בתפריט עשיר בדגי מים קרים ועמוקים, סובלים פחות ממחלות לב וכלי דם, ומחקרים שנערכו בעבר גילו קשר בין שיעור התמותה הנמוך ממחלות אלה, לבין רמות גבוהות של אומגה 3 בדמם. מחקרים אחרים הוכיחו כי בכוח האומגה 3 גם למנוע סרטן, מחלות עור, מעיים, ובריחת סידן.

אומגה 3

המצב בישראל:

בישראל שיעור גבוה של השמנה ומחלת סוכרת.יש המייחסים זאת לצריכה עודפת של חומצות שומן מסוג אומגה 6 ביחס לחומצות שומן מסוג אומגה 3. יצויין שבישראל הצריכה של חומצת שומן לינולאית(אומגה 6) היא מהגבוהות בעולם. היחס המומלץ בין חומצת שומן אומגה 3 וחומצות שומן אומגה 6 הוא 1 ל 4 בהתאמה. היחס היום בתזונה המערבית הוא כ -1 ל- 20. על מנת להוריד את היחס בין חומצות שומן אומגה 6 לחומצות שומן אומגה 3 יש להגדיל את צריכת גרעיני הפשתן, ירקות עליים, דגים ומאכלי ים ,ולהקטין צריכת שמנים עשירים באומגה 6 כמו שמן סויה, חריע, חמניות. מומלץ לצרוך כ- 5% מקלוריות הדיאטה מחומצות שומן מסוג אומגה 6 וכ-1% מסוג אומגה 3. אנשים שלא אוכלים באופן קבוע דגי ים ממים עמוקים כגון דג סלומון ודג מקרל(לא דגים מבריכות) צריכים להוסיף לתזונתם תוספת של אומגה 3 ממקור איכותי.

 

הוראות שימוש: 1-2 כמוסות פעם ביום.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

קישורים למחקרים:
אומגה 3 - ומחלות לב
אומגה 3 - ואלצהיימר
אומגה 3 - ושבץ מוחי
אומגה 3 - וסרטן

 


 

 

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן