עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים

נוגדי החימצון - האנטי אוקסידנטים החזקים ביותר בעולם

תגלית בת 400 שנה עשויה להוות כוח רב השפעה במאבק נגד גורמים המשפיעים על תהליכי ההזדקנות, מחלת הסרטן, מחלות והפרעות רבות הנגרמים בשל העליה בזהום הסביבתי וירידת החסינות הביולוגית שלנו. בשנת 1900 הסיכויים לחלות בסרטן היו 1:20 , כיום הסיכויים הם 1:4. אנו חיים בסביבה המזוהמת ביותר בהיסטוריה וכל דבר מסביבנו עלול להשפיע על בריאותינו ורווחתינו. להוציא סרטן ריאות, שיעורי הסרטן גבוהים הרבה יותר אצל נשים מאשר בקרב גברים, אולי בשל השימוש הגדול יותר במוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה.

נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים

הרפואה מסוגלת לרפא ולמנוע מחלות רבות, אך מחלות חדשות צצות מהר מכפי יכולתינו להתמודד עימן. רופא בכיר אמר:"תוחלת החיים הממוצעת עולה מאחר ואנו מסוגלים להציל יותר תינוקות וילדים. אולם תוחלת החיים מגיל 40 ומעלה למעשה יורדת" הוא מאמין שהגורם הוא סביבתינו המזוהמת המשופעת ברעלים, קרצינוגנים, ומולוקלה חופשית הקרויה "רדיקל חופשי". בצעירותינו באופן טבעי אנו נראים וחשים נפלא, אך עם הגיל מגיעים הכאבים, אובדן אנרגיה, דלקות פרקים, שבץ, הסתיידות עורקים, אלצהיימר, מחלות ומכאובים רבים אחרים.

לרוע המזל חלק גדול מזה אינו קשור ישירות לתהליך ההזדקנות אלא נגרם כנראה כתוצאה ממולקולת חמצן בלתי יציבה - הרדיקל החופשי. כבר הוכח שאנשים יכולים לחיות עד גיל 100 ויותר עם איכות חיים טובה מאוד וכמעט ללא מחלות.

גופנו מיצר נוגדי חימצון לניטרול הרדיקלים החופשיים, אך עם הגיל רמות נוגדי החמצון יורדות באופן משמותי. ההערכה היא שבגיל 40 רמת נוגדי החימצון שלנו היא כ50% ובגיל 60-70 היא יורדת לכ5%-10%. הרדיקלים החופשיים נוצרים כתוצאה מזהום הנפלט לאויר, שריפת דלק, קרני השמש, הכלרה, מקורות כימיים רבים וכן עם הפיכת שומן לאנרגיה בתוך תאי הגוף. רדיקלים חופשיים אלו פוגעים ברקמות הגוף הבריאות בתהליך הנקרא חימצון - אותו תהליך הגורם לחלודה בברזל ובפלדה. בעיות הזדקנות ובריאות רבות הן תוצאה של חימצון הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים. בסביבתנו היום האויר עלול להיות כה מזוהם עד שזה הופך להיות לא בריא לנשום. המים לפעמים כה מזוהמים עד כי אינם ראויים לשתיה והמזון מלא בחומרי הדברה, ריסוס כימיקלים ורעלים.

זה לא יאומן אך נמצא כי סוגי שמפו רבים, מוצרי קוסמטיקה, סבונים, משחות שיניים, תחליבים, שמני תינוקות ומוצרים לטיפוח אישי מזוהמים מאוד בחומרים מגרים, מסרטנים וברדיקלים חופשיים. אין פלא אם כך שנושא טיפוח ושמירת הבריאות הופך ליהיות העסק הגדול בעולם.

תגלית עתיקת יומין לעזרת הבריאות כיום

בחורף שנת 1534 החוקר הצרפתי ז'אק קרטייר עלה על שרטון בנהר סנט לורנס בקנדה. לאחר שעשרים וחמישה מאנשי הצוות מתו כתוצאה מצפידה, קרטייר פגש אינדיאני אשר הראה לו כיצד להכין תה מקליפת עץ אורן שהכילה חומר מיוחד אשר הציל את יתר אנשי הצוות ממוות.

ארבע מאות שנה לאחר מכן, פרופסור ז'ק מסקלייר קרא אודות המסע הזה ויזם מחקר שיבודד את המרכיבים השונים שנמצאו בתה. מסקלייר חקר את כוחן של תמציות קליפת עץ האורן הלבן(אורן ימי) ורשם פטנט על תגליותיו: תמצית המכילה מרכיבים בשם OPCs (Oligomeric Proanth Cyabidins). מסקלייר מצא OPCs גם בצמחים אחרים ובעיקר בחרצני ענבים אדומים ומעט גם בקליפת הענב. לתמצית חרצני ענבים יש את האחוזים הגבוהים ביותר, השמינות ומגוון הOPCs. דר' מסקלייר סיווג את כל הצמחים המכילים OPCs כ-פיקנוגנולים(Pycnogenols) והוכיח שOPCs הינם נוגדי חימצון המנטרלים רדיקלים חופשיים.

נוגדי חימצון מנטרלים רדיקלים חופשיים - ורוונול גדוש בהם!

מדענים טוענים שויטמין A,C,E כמו גם בטא קרוטן וביופלבונואידים נוגדי חימצון אחרים, הינם חיוניים מאוד לבריאות טובה. ל-OPCs יש כ20 פעם יותר עוצמה מאשר לויטמין C וכ50 פעם יותר מזה של ויטמין E. לפני הרוונול היה הOPCs מפיקנוגנולים נוגד החימצון החזק ביותר הנמכר בשוק. רוונול הינו תחנת כוח ביולוגית של נוגדי חימצון ההורסים רדיקלים חופשיים.

על ידי שילוב ושימוש בתמצית OPCs מקליפת עץ האורן המסיסה במים, יחד עם תמצית OPCs מחרצני ענבים המסיסה בשמן, מתקבלות תוצאות טובות יותר מאשר אם משתמשים בכל תמצית בנפרד. רוונול מועשר גם במעכבי חימצון נוספים להגדיל את טווח ההשפעה שלו ואת הסינרגיה. תגלית חדשה מרעישה, תמציות טבעיות בשם כורכומינואידים, קיימת אף היא ברוונול. יעילות הכוכומינואידים עולה בהרבה על כושר מעכבי החימצון של הOPCs כמעט פי 3 יותר גבוה מאשר בתמציות OPCs המופקות מפיקנוגנולים, כמו קליפת עץ אורן ימי או מחרצני ענבים, פי 60 יותר מויטמין C ופי 150 יותר מויטמין E.

הוראות שימוש: 2 טבליות פעמיים ביום למשך 3 ימים אחר כך טבלית אחת פעמיים ביום.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן