עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

מדי יום כמעט קיימות כתבות בנושא בריאות שמראות כי אנו זקוקים לתוספים כדי להתמודד עם הלחץ והזהום הקיים בשיגרת חיינו מצד אחד ומצד שני עלינו להמנע ממוצרים המכילים מרכיבים מזיקים. התעלמות מהמציאות לא תגרום לאנשים לחיות טוב יותר. המציאות מראה כי קיימת עלייה במחלות רבות וזאת על אף התקדמות הרפואה. הצטרפו אלינו במאבקינו לחיים בריאים יותר ואיכותיים יותר.


קישורים לאתרים עם כתבות: 

מה שהרופאים אינם מספרים לך - www.wddty.co.il

הקואליציה למניעת סרטן העולמית - http://www.preventcancer.com

אתר ניו וייס ארה"ב - www.neways.com

האגודה למלחמה בסרטן בישראל


 
"מה שהרופא שלך אינו יודע על רפואה תזונתית עלול להרוג אותך"

"בתוך שלושה ימים ברור היה שהיא מרגישה יותר טוב. לאחר שלושה שבועות מצבה השתפר עד כדי כך שהיא הפסיקה להשתמש בתרופות סטרואידיות ובטיפולי אינהלציה. לאחר שלושה חודשים היא הייתה חזקה מאי פעם, והפסיקה אפילו לסבול מתגובות אלרגיות"

חפיף: יש בטיחות בקוסמטיקה?

מה אתם בודקים מול מדפי הקוסמטיקה? שמות ומותגים? ריחות נעימים? עיצוב המוצרים? ניסיתם פעם לקרוא את האותיות הקטנות שעל התווית? כדאי לכם, אולי תמצאו שם חומרים שבמדינות אחרות כבר נאסרו לשימוש. משרד הבריאות מפקח מקרוב, אתם אומרים? השורות הבאות יעלו כמה תהיות "

"הילדה שיחקה בבוץ? הילד התלכלך מטושים? * המגבונים הלחים הם אמצעי פופולרי לניקוי תינוקות בבתים רבים בישראל * אבל מה שההורים לא יודעים הוא שהחומר שבמגבונים, אותו הם מורחים על הפעוטות, לא עובר בקרה מיוחדת לילדים * עיתון "מעריב" שלח 6 מותגים למעבדה ומצא: בכולם יש פורמלדהיד * מומחה: גם במינונים נמוכים עלול להיגרם נזק לפעוט."

תרופות ללא מרשם: זה יכול להרוג אותך!

תחקיר "מנטה": בבתי המרקחת מתחבאות תרופות ללא מרשם, שבשימוש לא נכון יגרמו לנזקים חמורים: חפיסת אקמול עלולה לגרום נזק לכבד ואפילו מוות, שימוש בתרופות נגד שיעול עלול להוביל להתמכרות, וטיפול באופטלגין עשוי לגרור אלח דם. ממה להיזהר, ואיך "

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן