עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

שפעת
שפעת הינה מחלה מידבקת הנגרמת על-ידי נגיף השפעת. הוירוס תוקף את מערכת הנשימה בבני אדם (אף, גרון וריאות). מחלת השפעת שונה מהתקררות בכך שהיא מתחילה באופן פתאומי ומופיעה בדרך כלל עם הסימפטומים הבאים:
חום, כאבי ראש, עייפות, שיעול יבש, כאבי גרון, נזלת וכאבי שרירים.

השפעת היא מחלה שכל אחד יכול ללקות בה, אולם דרגת חומרתה משתנה מאדם לאדם. רוב האנשים החולים בשפעת יבריאו תוך שבוע עד שבועיים, אך חלק מהחולים עלולים לפתח סיבוכים מסוכנים כתוצאה מהמחלה.
החולים הנמצאים בדרגת סיכון גבוהה לפתח סיבוכים כתוצאה מהשפעת הם אנשים מעל גיל ששים וחמש. אנשים בכל גיל הסובלים ממחלות כרוניות כגון: חולי לב, אסתמה, סוכרת, ריאות וכדומה וילדים צעירים עם מערכת חיסונית חלשה הסיבוכים שהשפעת יכולה לגרום להם הם: דלקת ריאות, ברונכיט, סינוסיטיס, דלקות אוזניים ועוד.
בחולים כרוניים, למשל חולי אסתמה, התקפי האסתמה יהיו תכופים יותר בזמן המחלה, חולי לב יחושו הרעה במצבם כתוצאה מהשפעת.

כיצד עובר וירוס השפעת?
השפעת מופצת ומועברת כאשר אדם שיש לו שפעת משתעל, מתעטש או מדבר, ובכך מעביר את וירוס השפעת לאוויר אל אנשים אחרים הנושמים את הווירוס. הווירוס נכנס לאף, לגרון או לריאות ומתחיל להתרבות שם.

איך למנוע?
קשה למנוע את ההדבקה במחלות הויראליות (המועברות בטיפות הרוק ונישאות באוויר) אך בהחלט ניתן להעלות את החוסן הגופני של הילד או המבוגר ובכך להפכו לפחות רגיש עם סיכויי הדבקות נמוכים יותר. כמובן, שחיזוק המערכת החיסונים של הילד והמבוגר יביא לכך שגם במקרים של הדבקה במחלות הויראליות הגוף שלנו יהיה מחוסן יותר ויצליח להתגבר על המחלה ביתר קלות ומשך המחלה יהיה קצר יותר וכן חומרתה.

הכנה לחורף כוללת תפריט יומי המורכב ממרכיבים תזונתיים, תוספי מזון ותרופות הומיאופתיות. תוסף מזון של ניו וייס בשם רוונול אשר מכיל ויטמין C,  מתוגבר בויטמינים ומינרלים נוספים המשפרים את עמידות הגוף כנגד מתקפת נגיפים וחיידקים. לתוספי מזון של ניו וייס יש דרכים רבות לסייע להתמודד עם תחלואיי החורף במישור של העלאת התפקוד של מערכת החיסון וכן בהתמודדות טובה יותר אם וכאשר קיימת הדבקה במחלה ויראלית. על מנת להגביר ולשפר את תפקוד המערכת החיסונית, מומלץ להשתמש בתוסף מזון VMM אשר גורם לחיזוק מערכת החיסון. מומלץ להשתמש ב-VMM בזמן מחלה חריפה וכן כאמצעי מניעה.

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן