עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

עדויות אישיות על השימוש במוצרים של ניו וייס

סיפורו האישי של שוקי.

הכל התחיל לפי כעשרים ושתיים שנה (יולי 1982) במהלך שירותי בצה"ל במלחמת לבנון. אני זוכר שהתקלחתי בתוך מקלחת מזוהמת ללא כל הגנה על כפות הרגליים, ומבלי שהעליתי כלל על דעתי שהמקום עשוי ליהיות נגוע בחיידקים. בתום שבועיים מאותו "אירוע" חליתי מאוד. חום גופי עלה ל-41 מעלות וצבע רגליי השתנה לאדום סגול. הובהלתי לבית חולים ושם גילו הרופאים כי נידבקתי בחיידק אלים. החיידק עשה שמות במערכת כלי הדם והטיפול בו הוא כמובן באמצעות כמויות אדירות של אנטיביוטיקה. לאחר שבוע נוסף של טיפולים ירד החום ונשארו כתמים סגולים.
לאחר כ-14 שנה התפרץ שוב החיידק באופן אגרסיבי הרבה יותר. במשך 11 יום לא ירד חום גופי מ-41 מעלות, גוון רגלי השתנה לאדום-סגול ולאחר טיפול האנטיביוטיקה נשאר מצבם קשה ביותר. בתחילה סבלתי מכיבים פתוחים, וגוון השוקיים, מאצבעות הרגליים ועד לבירכיים, היה שחור ממש. בחלקים שונים איבדתי כל תחושה ובאחרים התפתח נמק. מצבי היה קריטי במידה כזו שהרופאים החלו לשקול לכרות את רגליי. למרבה המזל הם היו נחושים לעשות ככל שביכולתם כדי להציל את רגליי ואכן הדבר עלה בידיהם.
החלמתי ארכה הפעם שבע שנים תמימות. הכיבים היו צריכים להגליד, וכלי דם היו צריכים להתפתח כדי שאוכל לצעוד שוב למרחק שעולה על קילומטר אחד מבלי שהפצעים יפתחו שנית. אולם הגוון השחור עדיין לא נעלם. ניסיתי טיפולים מטיפולים שונים ללא כל הצלחה, והסכנה שהחיידק ישוב ויתקוף לא סרה מעליי. בפברואר 2004 התחלתי דיאטה מיוחדת על מנת להוריד ממשקלי. לאחר כחודש בערך פגשתי מכר ותיק שסיפר לי על ניו וייס. מאותו רגע השתנו חיי לבלי הכר. התחלתי להשתמש בתוספי התזונה של ניו וייס: נוני, מקסימול סולושנס, קסקדינג רבנול, אנטומיקס, אומגה 3, קרדיול וטנדר קר. לאחר חמישה שבועות השינוי נעשה מוחשי ביותר. בתחילה הופיעו כתמי צבע לבנים ואז החל גם עורי להשתנות: משחור לסגול, מסגול לחום, מחום לחום בהיר ואז לצבע העור הטבעי שלי.
חצי שנה של שימוש במוצרי ניו וייס הביאה לכך שמצבי הולך ומשתפר. הדרך להחלמה עדיין ארוכה אבל התוצאות מדברות בעד עצמן. לנוכח השיפור המדהים ברגליי פרץ אבי בבכי. הוא כבר איבד כל תקווה שרגליי ישובו למצבן הנורמלי, והאמת שגם אני כבר לא חשבתי שזה יקרה אי פעם. כיום אני מבין שאוכל שוב ללכת על שפת הים, ולצעוד למרחקים ארוכים - דברים שהיו בלתי אפשריים מבחינתי ב-22 שנה האחרונות. כפי שציינתי גוון רגלי היה ממש שחור לפני שהתחלתי להשתמש במוצרי חברת ניו וייס ואני מצרף כמה תמונות שמעידות יותר מאלף מילים על השיפור המשמעותי שחל במצבן. הייתי רוצה להודות בזאת לחברת ניו וייס, לחוקריה, למייסדיה ולכל העובדים בה על שהשיבו לי את חיי מחדש.
בברכה,
שוקי ב. מ.

בתחילת הטיפול
ובמהלכו

 

הנשירה פשוט נעלמה!

לפני למעלה משנתיים וחצי, עת התוודענו לחברת NEWAYS התחלנו להשתמש במוצרים ולחוות אותם עלינו ועל בני הבית. בעלי משה, שסבל מאד מנשירת שיער באותה עת, התרשם מהסדרה לטיפוח השיער 2nd Chance שזו נוסחת פטנט בלעדית, והחליט לנסות אותה. תוך כשבועיים פסקה נשירת השיער לחלוטין! הוא משתמש בשמפו, בקונדישיונר וגם בסופר בוסטר. הוא מרוצה מאד. גם אני מרוצה - הכיור נקי עכשיו משערות...

כאשר נוכחנו שהמוצרים עובדים התחלנו להמליץ גם לקרובים שלנו. אימי, בת למעלה מ- 80 סבלה זמן רב מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן. החלטנו לקחת אותה לייעוץ רפואי בחברה. הרופא המליץ לה לשתות מיץ נוני של ניו ווייס . מאז,פסקו הדלקות. לאחר חודשים מספר אימי שמה לב שלחץ הדם שלה מאוזן, דבר שלא קרה מעולם לפני כן, למרות שהיא מטופלת בתרופות במשך שנים. השינוי היחידי שנעשה בתזונתה הוא – תוספת של מיץ נוני. אז הבנו שזה תוצר הלוואי של שתיית מיץ הנוני!! היא מרוצה וגם אנחנו.
חנה ג.

האסטמה פשוט נעלמה!

"רופא לא מקצועי בסין נחשב רופא אשר מטפל במחלה ולא מונע אותה מראש".
ב1990 רופאים בישראל אבחנו אצל בתי בת ה3 אסטמה. הכול התחיל מהתקררות שגרתית, שהמשיך לדלקת הסמפונות (ברונכיט), אשר בעקבות זה התפתחו סימנים אסטמתיים שהובילו את בתי לשימוש קבוע באינהלציה אשר כללו תרופות כגון ונטולין ובודיקורט. כל זה נמשך כשלוש שנים.
ב1993 דרך חברים הכרתי את חברת ניווייס. תוך כדי עיון במוצריה גיליתי מוצר בשם VMM שפותח על סמך נוסחה סינית עתיקה ועוזר לאנשים שהמערכת החיסונית שלהם חלשה, סובלים ממחלות נשימתיות כגון: דלקת הסמפונות ואסטמה. החלטתי לטפל בבתי בVMM והתוצאות היו מדהימות. תוך שלושה שבועות מצבה השתפר בהרבה, ללאחר כארבעה חודשים הפסקנו לגמרי את האינהלציה ולא חזרנו לטיפול זה מאז.
עברו כ11 שנים ומוצרים של ניווייס הם חלק אינטגראלי מחיינו. בתקופה זו יצא לנו עוד כמה הזדמנויות להשתכנע ביעילות הרבה של מוצרי ניווייס.
לאון ב.

 

משחת השיניים של Neways שינתה את חיי!

ושאני אומר שינתה את חיי אני מתכוון לזה, כל חיי צחצחתי את שיניי אם כל סוגי משחות השיניים הקיימות בשוק. לאחר כל צחצוח, בגלל המגע של המשחה בעורי התבצר לי סביב הפה יובש שבמשך כל חיי הפריע לי, גם כי זה היה נורא מכוער ולא אסתטי וגם כי זה שרף והציק לי במשך היום. הגעתי לשלב מסוים שהייתי מצחצח ללא משחה בגלל הרגישות שלי למשחות השיניים עד שמצאתי את הפיתרון, משחת השיניים של חברת ניו וייס שינתה את חיי.
לאחר השימוש במשחת השיניים של החברה הבנתי שזו המשחה המתאימה לי, ללא שום יובש או תופעות לוואי נוספות. אני ממליץ לכל אדם שיש לו את אותה הרגישות שיש לי, Neways זה הפיתרון.
גל ר.

משחת שיניים מדהימה!
בעבר סבלתי מבעיות של דימומים בחניכיים ובעיות של אבן בשיניים כך שהייתי צריך לבקר אצל שיננית אחת לחצי שנה ויותר. לאחר שימוש במשחת השיניים ובמי הפה הבעיה בפה פשוט נעלמה. והיום אין לי דימומים וגם אין צורך בביקורים תכופים אצל השיננית.
גל מ.

היפראקטיביות!
מכתב שקיבלנו מהורים לילדים היפראקטיביים:
כבר בגן חובה אובחנו 2 מתוך 4 ילדינו (כיום בני 13 ו-14 ) כחסרי קשב וריכוז , אחד מהם add ("המרחף") והשני adhd ("היפר אקטיבי").
במשך השנים ניסינו והתנסינו בשלל פתרונות אפשריים, החל מצמחי מרפא דרך קינסיולוגיה וכלה בריפוי באומנות ותרגילי הרפיה. לא היתה שיטה ששמענו עליה ולא התנסינו בה. חלקם הועילו יותר וחלקם הועילו פחות (רובם ככולם הועילו לכיסם של המטפלים).
בלית ברירה ובכאב לב גדול פנינו לטיפול בריטלין. לאחד מהם (add) הריטלין היה אסון והוא קיבל מבט "זומבי" ולכן הפסקנו מיד. לשני (adhd) הריטלין עזר אך גרם לתופעות לוואי (כאבי בטן, בחילות, וכאשר פגה השפעת הכדור תופעות ה"היפר" חזרו ביתר שאת). עם זאת המשכנו במתן הריטלין כי לא היתה ברירה אחרת.
לפני כחודש התוודענו לחברה של מוצרים טבעיים (neways) וגילינו כי החברה משווקת כדורים טבעיים כתחליף לריטלין. כמובן ש"קפצנו על המציאה" ומיהרנו לרכוש את המוצר כדי לנסותו. כיום, 2 הילדים משתמשים בכדור ולגבי שניהם הדיווחים חיוביים, וכל הצדדים שבעי רצון. שניהם יותר מרוכזים, יותר עירניים ויותר בענינים.
לציין כי אין לנו כל קשר עיסקי עם חברת neways ואין לנו כל עניין לפרסם אותה, אלא להביא לידיעת הורים נוספים כי יש דרך חלופית ואולי גם להם הכדורים יתאימו.
איה ויוסי ש.

 

טיפול במערכת העיכול
מכתב שקיבלנו מדולי ד.:
מאז שהייתי קטנה אני זוכרת שהיו לי בעיות במערכת העיכול לכל אורכה וכל כמה שנים הייתי מרגישה אי נוחות בחלק אחר של מערכת העיכול, בעיקר צרבות בקיבה ובוושט ונפיחות בבטן בלילות, הבעיות החמירו כשנכנסתי ללימודים באוניברסיטה בעקבות הלחץ הקשור במבחנים. עשיתי המון בדיקות במהלך השנים הקשורות בקיבה ובמעיים אך לא הצליחו למצוא שום דבר ספציפי, קיבלתי המון תרופות שקשורות לטיפול בצרבות, במעיים, בסוגרים של הקיבה וכו' אך דבר לא עזר והייתי צריכה להמנע מהמון מרכיבים ספציפיים באוכל כמו שמנים, חמאות, שוקולד, תבלינים, מוצרי חלב בכמות גדולה וכדומה.
לפני זמן מה פגשתי קרוב משפחה שסיפר לי על מוצרי ניו וייס, סיפרתי לו את הבעיה והוא חיפש לי מוצר הספציפי לטיפול במערכת העיכול. האמת שבהתחלה הייתי סקפטית כי חשבתי שכבר ניסיתי הכל ואין דרך אחרת חוץ מלא לאכול את המרכיבים שיוצרים אצלי את הבעיות, אבל הייתי מוכנה לנסות. היום מזה חודשיים וחצי אני משתמשת במוצר הספציפי לטיפול במערכת העיכול הנקרא “Digestamin” והבטן שלי רגועה מתמיד, כמובן שאני משתדלת לא להכביד עליה במה שלא טוב לה , אבל ההרגשה היא אחרת לגמרי, הצרבות כמעט ונעלמו, המעיים המתכווצים והנפיחות בבטן כבר לא קיימים . תוך שלושה שבועות כבר הרגשתי בהבדל והנחתי בצד את כל התרופות שהייתי לוקחת לפני כן.
אני רוצה להודות לגל מ. , לחברת ניו וייס ולכל מי שקשור אליה ולמחקרים שלה.

בברכה, דולי.ד

 

עדויות מאתרים של מפיצים בעולם:

http://www.thenaturalhealthcompany.com/testimonials/

http://www.forbetterhealth.com/testimonials.htm

http://www.naturallyhealthy.co.uk/testimonials.htm

http://www.hallgold.com/neways_training_testimonials_index.htm

http://www.hallgold.com/neways_training_uk_bulletin_archive.htm

http://www.geocities.com/lorronent/MyNewaysTestimonial.html

http://www.thehealthprofessionals.co.uk/trevor%20webster.htm

http://www.morefromlife.co.uk/shane_lynch1.htm

http://abc.eznettools.net/D302500/X329707/lifesport/testimonial.html

 

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן