עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

Mass Advantage - תוסף החלבון האידיאלי לפעילות הגופנית

פעילות גופנית מועילה ביותר לגוף ולראש, בתנאי שאיננו מגזימים ואיננו מנצלים את רזרבות הגוף עד לאזור הסכנה.

מהו אזור הסכנה?
לעיתים קשה לדעת עקב היותינו כה מרוכזים, אך קיימים סימנים כגון כאבי ראש והתכווצויות. לכן מומלץ לעבוד תחת פיקוחו של מאמן מיקצועי המשגיח עליכם בעת הפעילות.

Mass Advantage

כמו כן, חיוני לספק לגוף את אבות המזון עבור הפעילות הגופנית. פעילות גופנית דורשת שרירים והשריר לא נבנה מעצמו, הוא זקוק לחלבונים רבים. החלבון משמש לבניית השרירים והשומן משמש כדלק הדרוש לפעולת השריר.

בNeways קיים תוסף החלבון האידיאלי לתרגול הגופני. Mass Advantage פותח בחברה על בסיס Whey proteins (המופק ממי גבינה), והם בעלי הערך הביולוגי הגבוה ביותר של שרשרות פפטידים (פרוטאינים הכוללים חומצות אמינו דחוסות) קצרות, בינוניות וארוכות. חלבונים אלו מספקים לגוף סידן וקבוצת ויטמינים B ונחשבים חיוניים לכל התהליכים בגוף האדם. Mass Advantage גם מכיל Micro Lactin וZMA ZMA מעלה את רמות המגנזיום, אבץ והטסטוסטרון החופשי, ומעלה בכך באופן ניכר את הכושר והכוח.

Maca- מרכיב נוסף התורם לעליית הסיבולת, כולל 5 סטרולים, 7 מתוך 9 חומצות אמינו חיוניות, 2 חומצות שומן חיוניות ומגוון ויטמינים ומינרלים.

Mass Advantage נועד לאנשים שעושים פעילות גופנית ומטרתו לספק לגוף את אבות המזון הדרושים לבניית מסת שריר.מוצר המהפכני כולל הרכב משוכלל של חומרים מזינים מועשרים במינרלים מיוננים, קומפלקס היומי. הנוסחה של Maximol soltions הינה תוסף מזון מאוזן היטב לשמירה על בריאות תקינה.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

לניו וייס מספר מוצרים לאנשים העוסקים בספורט לשמירה על כושר והרזיה או לספורטאים מקצועיים.

 

 

אנחנו מחפשים אנשים מתחום הספורט כגון: ספורטאים, מדריכי חדר כושר, מאמנים ועוד... כדי להצטרף לרשת השיווק שלנו ולהרויח איתנו מהתפתחות הענף. 
תוספי חלבון לספורטאים: כמה באמת צריך ומאיזה סוג? 
אימוני כושר אישיים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן