עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

 

Maximum Force -
חטיף אנרגיה מדהים, טעים, בריא ומעניק כוח להמשיך הלאה

בעת העתיקה, לפני כ2000 שנה, גילו אבותינו את הכוח הטמון בזרעים ובפירות של צמחים. אלה אוגרים בתוכם כמות אנרגיה האמורה לאפשר לצמח לשרוד ולצמוח בכל התנאים אליהם הוא עלול להיקלע. כל זרעון מכיל את כמות המזון הדרושה להתנעת תהליך הצמיחה של הצמח, לשרוד בשלבי ההתפתחות הראשונית, ולאפשר לצמח החדש להתמודד עם יובש, קור ומחלות. זו הסיבה שאגוזים ופירות עמוסים באבות מזון, ויטמינים ומינרלים.

Maximum Force

בעבר היה נהוג לאכול פירות וירקות טריים, וגם היום חלק מהמנהגים נעוצים באותה מסורת. כולנו מכירים את הפירות היבשים של ט"ו בשבט.
כיום הממתקים של פעם התחלפו במוצרים קלים להשגה אך דלי ערך תזונתי. סוכר לבן הפך למקור העיקרי להספקת גלוקוז לגוף. מתוק בהחלט אך חסר כל אבות המזון אשר נכללו פעם במזוננו. כדי לקבל את אבות המזון מפירות אנו אמורים לאכול כ5-7 פירות כל יום (ורובנו לא עושים זאת).
Neways שמה לה למטרה לספק לעולם מוצרים המסייעים לשפר את איכות החיים ואת הבריאות. לעיתים איננו מקדישים את הזמן לארוחה בריאה וגם שיש את הזמן כבר מזמן שכחנו מה היא ארוחה בריאה.

כמה מאתנו באמת אוכלים כפי שהיינו צריכים?

Neways מצאה את הפתרון המתאים למחסור בארוחות בריאות.
לא רק תוסף מזון לשימוש יומי לשיפור הבריאות ולמניעת מחסור באבות המזון, אלה גם מספק את פתרונות התזונה היומיים המתאימים לקצב החיים המודרני. כאן נכנס Maximum Force לתמונה. פותח בידי Neways כחטיף זמין, נוח ושופע אנרגיה, המעניק לך את מלוא עוצמתו של הטבע. Maximum Force הוא החטיף הטוב ביותר בנמצא! שופע אנרגיה, טעים ומורכב מאגוזים ופירות. מכיל את כל הויטמינים והמינרלים להם זקוק הגוף בשיתוף עם מולטי ויטמין איכותי (לניו וייס קיים אולי אחד הטובים ביותר – מקסימול סולושיין). חטיף אנרגיה עשוי לסייע במהלך הפעילות היומיומית כאשר דרושה לנו אנרגיה נוספת להמשיך במעשינו. לאחר פעילות גופנית, לאחר צעידה ארוכה, לאחר יום עבודה מתיש ומעייף, אנו זקוקים לתוספת הקטנה הזו.

Maximum Force– חטיף טעים, בריא, מעניק כוח להמשיך הלאה, הדבר הטוב ביותר!!!

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

לניו וייס מספר מוצרים לאנשים העוסקים בספורט לשמירה על כושר והרזיה או לספורטאים מקצועיים.

 

 

אנחנו מחפשים אנשים מתחום הספורט כגון: ספורטאים, מדריכי חדר כושר, מאמנים ועוד... כדי להצטרף לרשת השיווק שלנו ולהרויח איתנו מהתפתחות הענף. 
אימוני כושר אישיים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן