עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

Ming Gold - מוסיף אנרגיה לאימונים הגופניים באמצעות חיזוק מחזור הדם וצריכת החמצן

מעורר מרץ במהלך אימונים גופניים באמצעות חיזוק זרימת הדם וקליטת החמצן בתאי הגוף. שומר על בריאות הערמונית. מוצר המיועד לבעלי סיגנון חיים פעיל. משפר את מערכת החיסון ומאפשר התאוששות מהירה יותר לאחר אימון גופני. משפר תהליך הפקת אנרגיה בגוף.

נוסחה זו היא כמעיין של אנרגיה טבעית שכה דרושה לפיתוח הכוח והכושר של הגוף. נוסחה זו עולה על כל התכשירים והשיקויים מסוג זה שאתלטים מקצועיים משתמשים בהם.

Ming Gold

Ming Gold הינו מוצר צימחי רב-עוצמה המיועד לבעלי סגנון חיים פעלתני, ומבוסס על תגלית בת 1500 שנה של פטרייה דמויית עשב בשם cordyceps - מקור רב עוצמה לחידוש האנרגיה. כיום אתלטים רבים בקנה מידה עולמי מוצאים כי האנרגיה של ה-Mind Gold והכוחות מחזקי הביצועים ומגבירי ההחלמה יכולים לסייע להם בקביעת שיאים אתלטיים אישיים ועולמיים.

מחקרים גילו שלאחר שימוש של 30 יום בMing Gold חלה עליה של 40% באנרגיית הגוף. אין צורך ליהיות ספורטאי כדי להנות משימוש במוצר זה. אם אתם חשים בחוסר אנרגיה, הגיע הזמן שתגלו את פלאי סין העתיקה שפותחו ע"י שושלת מינג.

MingGold יכול לתרום בדברים הבאים:
· משפר את חילוף החומרים האנרגטי של השרירים.
· אנטי מחמצן המאט את תהליך ההזדקנות. מגביר את הפעילות ההורמונלית והמינית.
· מגביר את היכולת האתלטית.
· מחזק את המערכת החיסונית.
· מתגבר על הרגשת תשישות ורפיון הגוף.
· יעיל בהפחתת רמת הכולסטרול בדם, בריפוי ברונכיט כרוני, הפטיטיס זיהומי, אסטמה, סניליות, עייפות כרונית, אוסטאופרוזיס וסכרת.
· מועיל לפעילות הלב וכלי דם. מונע מחלות כבד וריאות, מקל על דלקות פרקים וניוון שרירים.
(מתוך הספר – מוצרי NEWAYS מידע למפיץ)

היפראקטיביות - ADD ו ADHD (ה H מסמלת hyperactive):
בגופנו יש מקום שנקרא "מרכז השקט", לאנשים "רגילים" קל יותר לעשות אבחנה בין זה ל"רעשים אחרים". לאנשים עם ADD ו ADHD, קשה לעשות זאת ולכן הם כל הזמן מנסים רעשים נוספים על מנת להתגבר על הרעש האחר ולהיות בפוקוס במה שהם עושים באותו רגע (לדוגמה לימודים), זה גורם לכך, שהם מבזבזים הרבה מאוד אנרגיה למיליון ואחד דברים אחרים מלבד, מה שהם באמת צריכים לעשות באותו רגע. מה שהמינג גולד עושה, זה לעזור לגוף להשיג את מרכז השקט, ולא לעשות את זה במקומו (הרטלין לדוגמא עושה את העבודה במקום הגוף, ועל ידי כך גורם להתמכרות לחומרים חיצוניים, על מנת להתרכז במרכז השקט. מחקרים הראו שאנשים שלקחו רטלין, פיתחו באחוזים גבוהים יותר, התמכרות לאלכוהול/סמים וחומרים מסוכנים אחרים). מעבר לעובדה שהמינג גולד נותן אנרגיה לגוף, הוא גם עוזר לו למקד אותה בפעולה העכשיוית, במקום לפזר אותה לכיוון "הרעשים האחרים" מינג גולד מגיע מפורמולה ישנה משושלת מינג (רפואה סינית) שגילה 3500 שנה. הרכיבים של מוצר זה הינם טבעיים ואורגניים.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך

לניו וייס מספר מוצרים לאנשים העוסקים בספורט לשמירה על כושר והרזיה או לספורטאים מקצועיים.

 

 

אנחנו מחפשים אנשים מתחום הספורט כגון: ספורטאים, מדריכי חדר כושר, מאמנים ועוד... כדי להצטרף לרשת השיווק שלנו ולהרויח איתנו מהתפתחות הענף. 
אימוני כושר אישיים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 2
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן