עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

תוספי מזון, ויטמינים ומינרלים הם מרכיב חיוני לספורטאים וגם לאנשים רגילים

תוספי מזון, ויטמינים ומינרלים, הם מרכיב חיוני לספורטאים מקצועיים וגם לאנשים רגילים, שעוסקים בפעילות גופנית, ובמיוחד לאנשים שפעילות זאת משולבת עם דיאטה.

כשמדברים על תוספי מזון, מתכוונים לויטמינים, מינרלים, חלבונים (פרוטאינים) או בצורתו המפורקת – חומצות אמינו. בשוק ישנם סוגים רבים של תוספי מזון, ביניהם תכשירי הרזייה וחומרים אחרים. כמו בכל תחום גם פה ישנם איכויות שונות ולכן חשוב לבחור חברה מובילה שנותנת מוצרים איכותיים, מוצרים שמבוססים על גידולים אורגניים ולא מוצרים סינטטיים.

פטר רוברטסון

מי זקוק לתוספים?

אז מי בעצם זקוק לתוספי מזון? אנשים שלא עסקו בפעילות גופנית, ומתחילים פתאום לעסוק בספורט (הליכה, חדר כושר, שחייה ושיעורי אירובי באולם ובמים), זקוקים לתוספי מזון. חלבונים מיועדים לבניית השריר ובזמן מאמץ גופני ממושך, מתרחש פירוק חלבונים שהופכים לחומצות אמינו כמקור אנרגיה. על-מנת להגן על השרירים מפני פירוק - תהליך שקורה בדרך כלל בדיאטה ללא פעילות גופנית - יש צורך בתוספת חלבונים.

פעילות גופנית מגבירה את הוצאת הקלוריות וכמו כן מגבירה את השימוש בויטמינים ומינרלים להתאוששות של הגוף. במצב שמשלבים גם דיאטה הגוף מקבל פחות ויטמינים ומינרלים. אמנם לא מגיעים למצב של חסר שעלול לסכן את הבריאות באופן מידי, אבל כמות הויטמינים בהחלט יורדת ומצב זה עלול לסכן את גופכם לאורך זמן, להחליש את מערכת החסון של הגוף ולחשוף אתכם למחלות. בזמן פעילות גופנית נושמים פי 5 עד 20 יותר מאשר בזמן מנוחה, וכתוצאה מפעילות זו נושמים באופן טבעי יותר רדיקלים חופשיים, שאחראיים על מחלות רבות, כולל סרטן.

כל מי שעוסק בפעילות גופנית זקוק לתוספים

כל מי שמתאמן זקוק כיום לתוספת של ויטמינים ומינרלים, חומצות אמינו ועוד מרכיבים שונים. כמובן שאפשר לקבל זאת דרך המזון (לדוגמא מקור לברזל ולויטמין B12 אפשר לקבל דרך בשר וביצים, אך לומר לאנשים לאכול 300 גר' כבד ושתי ביצים ביום – זה לא ריאלי) אך הרבה יותר קל לקחת תוסף מזון. חלק מהמרכיבים נמצא היום בכמויות קטנות מאוד במזון ולכן בכדי לקבל את הכמות הרצויה נגרום לעודף קלוריות ולהשמנה ולכן השלמת חלק מהחוסרים ע"י תוסף מזון עוזרת לשמור על המשקל.
כמות הויטמינים הנחוצה למניעת חסר, נמוכה בהשוואה לכמות הנחוצה כדי להלחם במניעת הרדיקלים החופשיים. ולכן יש צורך לקחת תוספים המכילים כמה שיותר ויטמינים ומנרלים, חלבונים וחומצות אמינו מאיכות גבוהה.

רוברט זמליק אלוף אולימפי בקרב עשר ברצלונה 1992 משמש כיום כדיימונד אמבסאדור בניו וייס. "מאז שהייתי ילד למדתי לעשות הכול עם כל הלב וקרב עשר לימד אותי איך להתגבר על קשיים ומכשולים בחיים. כמנצח אולימפי החדש הסתכלתי לעתיד עם הרבה תקוות לחידושים ושינויים. בעקבות אימונים קשים ותחרויות רבות הייתי עם פציעות ופגיעות שלא אפשרו לי להשתתף לא באימונים ולא תחרויות. חיפשתי מוצרים שיכלו לעזור לי להתגבר על הפציעות להיות שוב כשיר גם לאימונים וגם לתחרויות. חבר טוב המליץ על ניו וייס וכך נחשפתי למוצרים מעולים ולשיטת השיווק הטובה בעולם. אחרי שלמדתי יותר על החברה ומוצריה התחלתי להבין שאני על המסלול הנכון. אני תמיד עושה הכול עם 100% מאמץ וכך בדיוק התחלתי לבנות חברה שלנו עם צמד אנשים מתלהבים ברפובליקה הצ'כית. אחרי שנתיים הפכנו למפיצים הכי פופולאריים ורווחיים ברפובליקה הצ'כית. אם את/אתה רוצים להיות מהירים יותר, חזקים יותר ועשירים יותר – מוצרי ניו וייס ושיטת השיווק של הרשת זו התשובה שלכם!"

רוברט זמליק אלוף אולימפי בקרב עשר ברצלונה 1992

לניו וייס חברה המובילה באיכות מוצריה קיימים מספר מוצרים שיכולים לתת פתרון מצויין לספורטאים או לאנשים שרוצים לשמור על כושר. פרטים נוספים תוכלו לקרוא על כל מוצר ומוצר:

Mass Advantage - תוסף החלבון האידיאלי לפעילות הגופנית.

Maximum Force - חטיף אנרגיה מדהים. חטיף טעים, בריא, מעניק כוח להמשיך הלאה.

Ming Gold - מוסיף אנרגיה לאימונים הגופניים ומגביר ביצועים.

 

 

אנחנו מחפשים אנשים מתחום הספורט כגון: ספורטאים, מדריכי חדר כושר, מאמנים ועוד... כדי להצטרף לרשת השיווק שלנו ולהרויח איתנו מהתפתחות הענף. 
אימוני כושר אישיים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 0
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן