עד מאה ועשרים - אתר בנושאי בריאות ואיכות חיים

בית  |  עדויות אישיות  |  מחקרים וכתבות  |  על המוצרים  |  איכות חיים כלכלית  |  צור קשר  |  הוסף למועדפים

 

מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי

Noni Juice 1000ml - תמיכה אידיאלית למערכת החיסונית שלכם וחיזוק ההגנה נוגדת החמצון

Neways Authentic Hawaiian Noni הוא תערובת טבעית של פרי הנוני מהוואי. נוסחה המועשרת בפוליסכרידים המתוקננים ל 96% מיץ נוני טהור. המיץ כולל תמציות פטל אדום ואוכמניות לשיפור בריאות התאים בגוף ולחיזוק מערכת החיסון. המיץ מקל דלקות קלות, מאזן את לחץ הדם ותומך במערכת החיסון. לכל אורך ההיסטוריה האנושית, הטבע הזין את היצורים החיים והגן עליהם, בכך שסיפק משאבים מדהימים לתועלת האדם ולבריאותו. ה-Morinda citrifolia או Hawaiian Noni הוא אחד מהם.
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
ה-Morinda citrifolia ידוע בסגולותיו המסייעות בחיזוק הבריאות ברחבי אסיה הטרופית, אוסטרליה ואיי האוקייאנוס השקט. לאחרונה הוא עורר התעניינות בעולם המערבי, וכיום הוא נמכר כתוסף מזון. ברפואה המסורתית ובתיעוד המודרני מוזכרת יכולתו של הנוני לחזק את בריאות הגוף במספר דרכים מדהימות.
המוצר Neways Authentic Hawaiian Noni משלב את פרי הנוני המופלא עם תמציות פטל ואוכמניות, ובכך מגביר את התועלת הטמונה בצמח הנוני בשני אופנים: תמציות הפטל והאוכמניות מספקות נוגדי חמצון חזקים ומשפרות את טעמו של הנוני, המריר מטבעו. כולם ירצו לטעום את המוצר, ובכך להנות מסגולותיו הבריאותיות.

קישורים למחקרים:
מיץ נוני - עזרה בריאותית

יתרונות מיץ הנוני של ניו ווייס (neways)

מיץ נוני של ניו ווייס - Neways מיץ נוני של חברות אחרות
מקור הנוני מיץ הנוני מיובא מאיי הוואי (Maui) מהמקומות הנקיים בעולם לגידולים אורגנים חלק מהמקומות מהם מגיע הנוני נמצאים באזורים בהם נעשו ניסויים גרעיניים
נוגד חמצון מחקרים מצביעים על כך שהגנה נוגדת חמצון אפקטיבית במיוחד מתקבלת בזכות תרכובת של נוגדי חמצון רבים ושונים. הנוסחה Authentic Hawaiian Noni ® היא תערובת של מיצי פֵּרות ייחודיים: נוני, אוכמנית, פטל, לעוסית ואוכמנית כחולה. האוכמנית הכחולה היא אחד מנוגדי החמצון הטבעיים העצמתיים ביותר. פטל מספק מגוון רחב של חומרים מזינים, כגון ריכוז גבוה של חומצה בנזואית, התורמת לבריאות התאים. לעוסית היא פרי אסייתי המתוק יותר מסוכרוז, והערך הקלורי שלה שואף לאפס. לכן, באופן טבעי היא משפרת מאוד את טעם הפורמולה. כל המיצים האלה חוברו יחד ב-Authentic Hawaiian Noni ®, כדי לספק לכם נוגדי חמצון שישמרו על מערכת החיסון ועל בריאות התאים שלכם. רוב המוצרים מכילים רק נוני.
טעם טעם טעים בשל השילוב עם מיצי פירות אחרים. לעוסית היא פרי אסייתי המתוק יותר מסוכרוז, והערך הקלורי שלה שואף לאפס. לכן, באופן טבעי היא משפרת מאוד את טעם הפורמולה. טעמו הטבעי של הנוני הוא מר
הוראות שימוש: להשגת התוצאות הטובות ביותר נער היטב את המיכל לפני כל שימוש. יש להגישו קר (טעמו במיטבו שהוא קר)  שתה 15 מ"ל (כחצי מכסה ) פעמיים ביום לפני הארוחה.  ניתן ליטול אותו בעת ובעונה אחת עם ה-Maximol Solutions - מולטי ויטמין ומינרלים נוזלי 
מינון לפי גיל:
1 עד 5 שנים - 5 עד 10 מיליליטר ליום.
6 עד8 שנים - 10 מיליליטר ליום.
9 עד 18 שנים - 15 עד 30 מיליליטר ליום. 
19 שנים ויותר - 30 מיליליטר ליום.

לחץ כאן להזמנת מוצר וקבלת 10% הנחה על המחיר באתר (ההנחה תינתן בחיוב)
קוד קופון הנחה שלך: DR-376108306-17A1E3
לקבלת הנחה של 15% השאר פרטים ונחזור אליך
 

 

 

הרשמו וקבלו עדכונים שוטפים והטבות
(ללא תשלום).
 

 

הכנסה נוספת בשעות הפנאי (ללא השקעה). בתחום טיפוח העור ו/או תוספי תזונה 
הרצאות ועידכונים


האינפורמציה המוגשת באתר זה מוגשת כשרות לציבור בלבד. בה בשעה שאנו משתדלים כמיטב יכולתינו לוודא שהאינפורמציה המוגשת באתר תהא נכונה ומדויקת ככל האפשר, אין כל אחריות לנכונותו ולמהימנותו של החומר באתר.  אין להתיחס לחומר המוגש באתר זה כאל ייעוץ רפואי, ואתר זה אינו יכול להוות תחליף לייעוץ רפואי אישי אצל רופא מוסמך.
www.upto120.com

רשימת מוצרים ומרכיבים - 1
מיץ נוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
פרי הנוני
מיץ נוני המופק מפרי הנוני (Morinda Citrifolia) המקורי מהוואי
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא פלואוריד
משחת שיניים ללא SLS
משחת שיניים ללא SLS
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
בריחת סידן - תוסף סידן
בריחת סידן - תוסף סידן